Španělské fotbálky, jukeboxy, shuffleboardy

ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek

Akce

Přestože naše filosofie obměny ohraných věcí a nádech progresivnosti velmi dobře ladí s přáními provozoven zaujmout hosty a vábit další zákazníky, snad ještě více se hodí k okořenění soukromých společenských akcí všeho druhu. Španělský fotbálek se výborně osvědčil jako skvělý prostředek který dokáže stmelit příbuzenstvo na svatbě na jednu vlnu zábavy, podobně jako jukebox s karaoke a videoprojekcí dokáže vykonat obrovský kus práce při pobavení kolektivu na firemním večírku. Kvalitní ozvučení by dnes mělo být na každé společenské akci na úrovni nutností…

Co nabízíme

Na svatbě, oslavě narozenin, večírku, nebo třeba i podnikovém školení je zábavní technologie stejně důležitá jako gastronomie nebo akomodace. Hosté často hledají styčné body, kde mohou navodit rozhovor, nebo kde se mohou jen zabavit a zrelaxovat. Přítomnost těchto věcí, do velké míry zajišťuje absenci pro organizátory tolik nepříjemné nudy.

Španělský fotbálek je nejpopulárnější akční zábavou na podobných akcích. Díky mnoha možným herním situacím je daleko oblíbenější než klasický fotbálek především u laiků a začátečníků, kterým se zpravidla daří zprvu s míčkem husarské kousky.

Pokud jde o region v okruhu 50ti km, ochotně fotbálek dovezeme, nainstalujeme k použití (vyvážení, mazání, řádné osvětlení) , pokud jde o venkovní akci, lze ho umístit do našeho stylového zahradního pavilonku, který je mu šitý na míru. Totéž se týká naší asistence po skončení akce v obráceném gardu

Co se týče zvukového zajištění, bývá instalace náročnější, ovšem neméně potřebná. K tanci a poslechu na akci s více hosty je vždy třeba zesilovač a reprobedny o patřičném výkonu. Jukebox je samozřejmě příjemným bonusem, protože tím zajistíte dostatek hudby na kterou si jen kdo vzpomene a také dáte netradiční možnost komukoli pozvanému účastnit se na přípravě hraného playlistu. Dalším doplňkem je karaoke, což nepochybně jistá část osazenstva uvítá s hlasitým nadšením. Zpívání je jednou z věcí, která bavit nikdy nepřestane, na akce s karaoke mají lidé většinou velmi příjemné vzpomínky. Ke karaoke instalujeme i dataprojektor, který se postará o to, aby text byl viditelný i pro ty sedící opodál. Videoprojekce se Vám pak může například hodit při promítání fotek a videí  které byste rádi ukázali na akci a zajistili tak další zábavný bod programu, ale máte problém namačkat desítky lidí k jednomu monitoru či televizi.

Kromě výše uvedených věcí je možné akci okořenit i dalšími prvky jako je elektronický boxovací pytel, vědomostní quizard apod. Shuffleboard díky své hmotnosti a neskladnosti zatím zajistit schopni nejsme, ale nevylučujeme do budoucna výrobu outdoorové verze.

Skrz síť našich kontaktů a partnerských společností jsme schopni zajistit i mnohé další prvky zábavy a společenské aktivity.

Veškeré netradiční iniciativy z Vaší strany jsou vítány.